Instal - Skucińscy - technika grzewcza dla Ciebie

Współpraca Klienci Indywidualni  

Wieloletnie doświadczenie naszych sprzedawców procentuje trafnymi poradami przy wyborze kupowanych materiałów. Każdy kontrahent jest traktowany indywidualnie; staramy się, aby nasza odpowiedź na potrzeby klienta była zawsze dla niego optymalna.

Oferta dla klientów indywidualnych to nie tylko sprzedaż, to także: 

- fachowe doradztwo 

- profesjonalni, wykwalifikowani sprzedawcy mający za sobą odpowiednie szkolenia 

- indywidualne wyceny 

- korzystne rabaty 

- bezpłatny transport 

- dogodne raty 

- wsparcie techniczne Wykonawcy

Współpracujemy z wykonawcami instalacji grzewczych, sanitarnych, wykończeniowych.

Naszym doświadczeniem dzielimy się także ze współpracującymi wykonawcami. Wiemy jak ważna jest niezawodność zastosowanych rozwiązań instalowanych przez Państwa firmy. Dlatego proponowane towary są renomowanych producentów. Dzięki dobrej współpracy z producentami i dostawcami możemy zaproponować korzystne rabaty na zakupione towary.

Zapraszamy do owocnej współpracy.Firmy handlowe

Jesteśmy dostawcą towaru do firm handlowych w branży. 

Duża konkurencja na rynku wymaga niskich cen produktów. My o tym  wiemy, dlatego proponujemy współpracującym firmom znakomite ceny. Indywidualne podejście i profesjonalizm procentują w dobrych relacjach z naszymi partnerami.

Dobry dostawca to pewny dostawca! Zapraszamy do współpracy.  

Specjalizujemy się w hurcie markami tj:

- DEFRO,

- Elektromet,

- Zębiec,

- Ogniwo,

- Diamond,

- i wiele innych

Oferujemy współpracę na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

 


Informujemy, że wdrożyliśmy System "Zwrot VAT dla Podróżnych"

Zwrot Vat dla podróżnych - Tax Free

Zgodnie z obowiązującymi przepisami - zawartymi w ustawie z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług (tekst jednolity Dz. U. Nr 177 z 2011 r., poz. 1054 z późn. zmianami) - prawo do otrzymania zwrotu podatku od towarów i usług, zapłaconego przy nabyciu towarów w Polsce, mają wyłącznie podróżni będący osobami fizycznymi, którzy nie mają stałego miejsca zamieszkania na terytorium Unii Europejskiej. 

Podróżnych chcących dokonać zakupów i uzyskać zwrot VAT po przekroczeniu granicy UE prosimy o składanie zamówień drogą mailową na adres sklep@instal-skucinscy.pl

Zakup towarów z dokumentem TAX FREE możliwy jest w każdym z naszych sklepów stacjonarnych. Istnieje możliwość dowiezienia zakupionych towarów do granicy. Koszty wysyłki takiego zamówienia są ustalane inywidualnie.